GRY MIEJSKIE KONTAKT O NAS

ŚLADAMI POWSTAŃCÓW

Zespół Tropem Przygody jest autorem kilkunastu innowacyjnych gier terenowych rozgrywanych w przestrzeni miejskiej. Zadania skupiają uwagę wokół problemów ekologii, świadomości społecznej czy też historii i ciekawostek dotyczących danego regionu bądź po prostu stanowią element wzbogacający główny wątek odgrywanej historii.

 

Większość gier przygotowywana jest standardowo na dwie - trzy godziny choć posiadamy też zdecydowanie bardziej rozbudowane fabularnie realizacje, angażujące uczestników na cały dzień. Gry miejskie sprawdzają się zarówno w większych miastach naszego kraju jak Kraków czy Warszawa jak i w tych mniejszych klimatycznych jak Sandomierz czy Zakopane.

 

Wciągające kreatywnie opracowane scenariusze przygotowane są z myślą, by w zależności od potrzeb stanowiły kluczową atrakcję, bądź były elementem wzbogacającym wyjazd firmowy, imprezę integracyjną czy też warsztaty.

 

Czy podejmiecie wyzwanie?

ZARYS FABULARNY:

Powstanie Warszawskie na rozkaz Tadeusza Komorowskiego ps. „Bór” rozpoczęło się 1 sierpnia 1944 roku, o godzinie 17:00 – symbolicznej Godzini W. Rozkaz został wydany chwilę przed ciszą policyjną, dzień przed planowanym wybuchem Powstania. Z niejasnych informacji wynika, że wróg przechwycił informację dotyczące Powstania i będzie starał się za wszelką cenę nie dopuścić do jego rozpoczęcia…

TERMIN:

LOKALIZACJA:

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW:

WYBRANY PRZEZ KLIENTA

WARSZAWA

OD 10 OSÓB

NA SKRÓTY

OBSERWUJ NAS

KONTAKT

Tropem Przygody sp. z o.o.

 

ul. Olszewskiego 6 p. 1.17 SKYE

25-663 Kielce

 

mail: biuro@tropemprzygody.pl

tel. 41 300 01 19 / 22 300 12 65

 

Copyright © 2017, Tropem Przygody sp. z o.o.