GRY MIEJSKIE O NAS KONTAKT

Tropem Przygody to Zespół nieprzypadkowych ludzi. Tworzą go harcerze i instruktorzy, którzy od kilkunastu lat współpracują ze sobą na płaszczyźnie życia harcerskiego. Jedną z najważniejszych cech Zespołu jest komplementarność – każdy wnosi tu swoje indywidualne umiejętności, zdobyte doświadczenie oraz niestandardowe pomysły. Każdy realizuje tu swoje pasje i rozwija zainteresowania. W ten sposób uzupełniamy się wzajemnie i tworzymy zgraną drużynę – reprezentację młodych i odważnych ludzi, realizujących swoje marzenia.

MARCIN DZIEWIĘCKI

Szef i motywator naszego Zespołu. W Tropem Przygody zajmuje się marketingiem i reklamą, a jego analityczno-techniczny umysł nieustannie wypełnia nasz czas kreatywnymi zadaniami. Jedną z jego pasji niezwiązanych z turystyką jest elektronika (podobno potrafi sterować jachtem przy użyciu smartfona). Doświadczenie w prowadzeniu własnego biznesu pomaga w sprawnym zarządzaniu Zespołem. Dla Marcina mało jest rzeczy trudnych i niewykonalnych, jest zorientowany na obrany cel, dlatego znany jest ze swojej spokojnej reakcji na każdy problem, traktując go słynnym już cytatem - „To tylko kwestia podejścia”. Jest także instruktorem Związku Harcerstwa Polskiego. Uwielbia żeglarstwo, sporty motorowodne oraz snowboard – jak sam mówi, za nic nie zamieni deski na narty. Próbował także windsurfingu, kitesurfingu i wakeboardingu. Mazury zna na pamięć, brał nawet udział w regatach Pucharu Polski. Lubi dreszczyk emocji i nietypowe, osobiste wyzwania – dowodził wyprawą żeglarską pokonania tzw. pętli mazurskiej oraz spływem rzeką Pisą na… tratwie z plastikowych butelek.

MARCIN JEDLIŃSKI

Nasz specjalista ds. sprzedaży, szkoleń i zadań specjalnych. Podejmuje się zarządzania wszelkimi eventami i imprezami. Głowa pełna pomysłów w połączeniu z determinacją i osobistą potrzebą tworzenia nowych rozwiązań sprawiają, że „się zrobi się” wszystko, co jest do zrobienia. Wraz z drugim wiceprezesem tworzą nieoficjalny duet, który jest autorem odjechanych pomysłów, powstających w najmniej oczekiwanym miejscu i czasie. Energiczny i żywiołowy, potrafi być jednocześnie opanowany nawet w bardzo stresujących sytuacjach. Zawsze znajduje alternatywne rozwiązania, a pozytywnym podejściem stwarza niepowtarzalną atmosferę podczas obozów, wycieczek czy imprez firmowych. Zaraża wszystkich aktywnym działaniem i pozytywną energią – praca z Marcinem to przyjemność. Mocno zaangażowany w harcerstwo pełni wiele funkcji na kilku szczeblach Związku Harcerstwa Polskiego – stąd doświadczenie w zarządzaniu i organizacji. Nie lubi wątróbki, ale kocha góry – od Świętokrzyskich po Tatry. Zapytany, dlaczego w środku tygodnia, o godzinie 5.00 rano, ma zamiar zdobyć najwyższy szczyt Gór Świętokrzyskich, odpowie z uśmiechem – bo można ?

BARTŁOMIEJ TETŁAK

Bartek, jako najnowszy nabytek Zespołu Tropem Przygody za główne cele stawia sobie realizację pasji, które ściągnęły go w nasze objęcia. A są to: pasja do turystyki, pasja do wszelkiego działania, aktywności, ruchu, pasja do podejmowania wyzwań, często ponad siły. Bartek, mimo podejmowania tych szalonych wyzwań, z tego nierównego boju zawsze wychodzi zwycięsko. Zdeterminowany, skupiony na celu, rozbija każde wydarzenie na setki małych części, które ze skrupulatnością i chirurgiczną precyzją składa w dopieszczoną całość. Być może niebagatelny wpływ na tę cechę Bartka ma zainteresowanie modelarstwem, które od dzieciństwa towarzyszyło jego życiowym perypetiom. Jak każdego członka naszego Zespołu, można poznać go po tym, że często bywa w wielu miejscach jednocześnie. Bartek poza kwestiami zawodowymi udziela się również społecznie - na pierwszym planie widać, że jest aktywnym instruktorem harcerskim, mającym nadzór nad jedną z najstarszych drużyn harcerskich w całej Polsce, jak i na bieżąco koordynującym działanie kilkudziesięciu jednostek, łącznie ponad 600 harcerzy i zuchów z Kielc. Jednak uważny czytelnik zwróciłby uwagę, na zdolność o której była mowa wcześniej – bilokacja pozwala mu też pełnić funkcje w zarządzie stowarzyszenia zajmującego się między innymi organizacją ogólnopolskiego festiwalu dotyczącego fantastyki, gamingu i szeroko rozumianej kultury wschodu – Sabat Fiction Fest, na który z pewnością zaprasza!

DARIUSZ PLEWA

Najbardziej zadowolony i uśmiechnięty członek Zespołu, na co dzień zajmuje się stroną internetową i wyszukiwaniem potrzebnych informacji. Do momentu wyjścia z biura. Wtedy ujawnia prawdziwą twarz człowieka, który chce zaprzeczyć prawom fizyki. Wiele rzeczy robi w niekonwencjonalny sposób, łącznie z podróżowaniem. Jeśli ktokolwiek twierdzi, że nie da się jeździć na nartach pod górę, powinien najpierw poznać Darka. Kolejny techniczny i naukowy umysł w Tropem Przygody potwierdza swoimi dokonaniami, że „pragniemy kształtować rzeczywistość według swoich, często niestandardowych wizji”.

Nie ośmielamy się zdradzać autorskich projektów urządzeń do swobodnych lotów, dlatego przedstawiamy Darka, jako naszego specjalistę od sportów ekstremalnych. Latem kitesurfing, zimą snowkiting. Jesienią i wiosną – piesze wędrówki po górach. Nikt z nas nie zrobił tylu kilometrów w Tatrach, wliczając te pokonane poza szlakiem.

NA SKRÓTY

OBSERWUJ NAS

KONTAKT

Tropem Przygody sp. z o.o.

 

ul. Olszewskiego 6 p. 1.17 SKYE

25-663 Kielce

 

mail: biuro@tropemprzygody.pl

tel. 41 300 01 19 / 22 300 12 65

 

Copyright © 2017, Tropem Przygody sp. z o.o.