GRY MIEJSKIE KONTAKT O NAS

POSZUKIWACZE KONSTYTUCJI

Zespół Tropem Przygody jest autorem kilkunastu innowacyjnych gier terenowych rozgrywanych w przestrzeni miejskiej. Zadania skupiają uwagę wokół problemów ekologii, świadomości społecznej czy też historii i ciekawostek dotyczących danego regionu bądź po prostu stanowią element wzbogacający główny wątek odgrywanej historii.

 

Większość gier przygotowywana jest standardowo na dwie - trzy godziny choć posiadamy też zdecydowanie bardziej rozbudowane fabularnie realizacje, angażujące uczestników na cały dzień. Gry miejskie sprawdzają się zarówno w większych miastach naszego kraju jak Kraków czy Warszawa jak i w tych mniejszych klimatycznych jak Sandomierz czy Zakopane.

 

Wciągające kreatywnie opracowane scenariusze przygotowane są z myślą, by w zależności od potrzeb stanowiły kluczową atrakcję, bądź były elementem wzbogacającym wyjazd firmowy, imprezę integracyjną czy też warsztaty.

 

Czy podejmiecie wyzwanie?

ZARYS FABULARNY:

Być może wielu z Was pamięta… Równo rok temu, jeden z czołowych badaczy historii XVIII wieku natrafił na tajemnicę, której rozwikłanie zajęło nam prawie rok. Udało mu się odkryć pewną zagadkową mapę oraz zaskakujące zapiski, które rzuciły nowe światło, na wydarzenia mające miejsce w Polsce, wiosną 1791 roku. Przez cały rok nasi najlepsi kryptolodzy i historycy, raz za razem, przeglądali zapiski i weryfikowali ich autentyczność. Dzisiaj już nie ma mowy o pomyłce. Prawda z historycznego punktu widzenia jest… szokująca…

TERMIN:

LOKALIZACJA:

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW:

WYBRANY PRZEZ KLIENTA

TWOJE MIASTO

OD 10 OSÓB

NA SKRÓTY

OBSERWUJ NAS

KONTAKT

Tropem Przygody sp. z o.o.

 

ul. Olszewskiego 6 p. 1.17 SKYE

25-663 Kielce

 

mail: biuro@tropemprzygody.pl

tel. 41 300 01 19 / 22 300 12 65

 

Copyright © 2017, Tropem Przygody sp. z o.o.